TÜBİTAK 4 Kamu İşçisi Alımı

TÜBİTAK 4 Kamu İşçisi Alımı

TÜBİTAK 6 Temmuz 2017 Perşembe tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri

TÜBİTAK 4 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan 2 Büro Memuru, Elektrik-Elektronik Teknisyeni ve Diğer Teknisyen Ve Teknikerler oldu.

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler alımı için başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların Büro Memuru için 00003882488 iş ilan numarası, Elektrik-Elektronik Teknisyeni için 00003882490 iş ilan numarası ile ve Diğer Teknisyen ve Teknikerler için 00003882600 iş ilan numarası ile Çankaya Hizmet Merkezi 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler alımı için aranan şartlar: Adayların Meslek Yüksek Okulu Makine, Tesisat Teknolojisi, İklimlendirme Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Soğutma Tesisatı gibi bölümlerden mezun olması gerekmektedir. İlanda başvurularda KPSSP93 puan türü kullanılacak olup başvurularda en az puan limiti aranmamaktadır. Tesisat işlerinde tecrübe sahibi olmak ve doğalgaz kazanı yakma belgesine sahip olmak tercih sebebidir.

Elektrik-Elektronik Teknisyeni alımı için: Adayların Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik gibi bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Adayların bulaşıcı hastalığı bulunmaması gerekmektedir. Başvurularda KPSSP93 puan türü kullanılacak olup başvurularda en az puan limiti aranmamaktadır.

2 Büro Memuru alımı için: Adayların İİBF’lerin İktisat, İşletme, Muhasebe, Kamu Yönetimi, Ekonomi, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri gibi bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Başvurularda KPSSP93 puan türü kullanılacak olup başvurularda en az puan limiti bulunmamaktadır.

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. İstihdam edilecek personeller Uzay ODTÜ Yerleşkesi Çankaya/Ankara’da görevlendirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum