TÜBİTAK 45 Kamu Personel Alımı İlanı

TÜBİTAK 45 Kamu Personel Alımı İlanı

Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü 45 Personel Alımı 28 Nisan 2017 de ilanı yayınladı. Başvuru son 19 Mayıs 2017 olarak açıklanmıştır. TÜBİTAK KPSS şartı bulunmayan ilana Kariyer Yapmak isteyenlerin gecikmemesi gerekmektedir.

Kamu personeli alım ilanları arasında TÜBİTAK Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Merkezi 45 kişi personel alım ilanı yer alıyor. Ankara’ya istihdam edilecek personeller için başvuru süresi son olarak 19 Mayıs 2017 olarak belirtilmiştir.

TÜBİTAK Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Merkezi 45 Personel Alımı Kariyer İş İlanı; Ankara’ya Yazılım geliştirme projelerinin; analiz, tasarım, kodlama, doğrulama (test, gözden geçirmeler, vb.) ve geçerleme faaliyetlerinde görev almak ve görevinin gerektirdiği diğer yazılım destek süreçleri kapsamında üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmek üzere Ar-Ge Personeli (Yazılım Geliştirme Uzmanı) istihdam edilecektir. Bilgisayar donanımı, işletim sistemi ve ofis uygulamaları konularında kullanıcı desteği verecek, kurulum, bakım onarım işleri ile yazıcı ve çevre birimleri desteği verme konusunda görev yapacak AR GE elemanı istihdam edilecektir.

Yükseköğretim Kurumlarının lisans eğitimi veren Makine Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümü, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Internet ve Ağ Teknolojileri, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Elektrik Elektronik bölümlerinden birini bitirmiş olması gerekmektedir.

Ayrıca Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Peyzaj Mimarlığı, İnşaat Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Mimarlık veya Şehir ve Bölge Planlama bölümleri başvura bilecekler.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Diploma Çıkış Belgesi, lisans, Özgeçmiş, Alanında deneyimli adaylar için Çalışma Belgesi ve Hizmet Dökümü Belgesi, (Referans kodlarında belirtilen çalışma alanlarında ve en az belirtilen süre kadar sunulması zorunludur).

Başvuru yapılırken, aşağıda yer alan belgelerin İş Başvuru Sistemi aracılığıyla eksiksiz olarak iletilmesi zorunludur. İstenilen belgelerden eksik olması durumunda adayın başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Başvuruların en geç 19 Mayıs 2017 günü saat 17:00’ye kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar en fazla 1 (bir) adet Referans kodlu pozisyona başvurabilecektir, birden fazla pozisyona başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.