TUBİTAK 59 Teknik Personel Alımı

TUBİTAK 59 Teknik Personel Alımı

24 Kasım 2016 tarihinde TUBİTAK BİLGEM tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre başvuru için Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı bulunmamaktadır.

TUBİTAK BİLGEM İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü 'nce 24 Kasım 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvuruların en geç 15 Aralık 2016 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Adaylar kurumun internet adresinden Kariyer Başlığı altında bulunan İş Olanakları bölümünden İş Başvuru Formunu doldurmak ve gerekli belgeleri sisteme yüklemek suretiyle başvuru yapacaklardır. Bunun dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır. Adaylar, iş başvuru sisteminden ilan referans kodunu seçerek başvuruda bulunabileceklerdir. Referans kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Bir aday en fazla 2 (iki) pozisyona başvuru yapabilecektir. 2’den fazla pozisyona başvuru yapan adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, Fizik, İstatistik, Matematik, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birini ya da Astsubay Meslek Yüksekokulu Elektronik Haberleşme Teknolojisi programını bitirmiş olmak şart.

Kaynak:İHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.