Tübitak Açıktan 34 Personel Alımı

Tübitak Açıktan 34 Personel Alımı

TÜBİTAK Açıktan 34 Personel Alımı İlanı Yayınlandı. Başvuruların en geç 27 Şubat 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Toplam 34 Kişi Bilgi İşlem ve Bilim Toplum daire Başkanlığına İstihdam Edileceği Açıklandı.

TUBİTAK Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı tarafından 34 Uzman, Uzman Yardımcısı ve Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvurular en geç 27 Şubat 2017 tarihi saat 18:00’a kadar yapılması gerekmektedir. Eksik bilgi veya belge bulunan başvurular değerlendirmeye alınmayacak ve bu kişiler mülakata çağrılmayacaktır. Mülakat tarihi ve yeri daha sonra duyurulacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Fizik Öğretmenliği, Kimya Öğretmenliği, Biyoloji Öğretmenliği veya Fen Bilgisi Öğretmenliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği Endüstri Sistemleri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği İktisat İşletme, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Makine ve İmalat Mühendisliği, Ekonomi veya Sağlık Yönetimi Endüstri Sistemleri Mühendisliği, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Ulaştırma, Uzay Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği ve Uçak Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olanlar ilana başvurabilecekler.

İlanda KPSS şartı bulunmamaktadır. Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (100’lük sistemdeki notlar, Yükseköğrenim Kurulunun yayınlamış olduğu “4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu” esas alınarak 4’lük sisteme dönüştürülecektir).

İngilizce yeterliliğini ilan metninde yer alan sınavlardan birinden alınan puanla kanıtlamış olmak şart.

TÜBÜTAK Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Personel 17 alımı Kılavuzu için Tıklayınız. TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı 17 Personel alımı Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.