TÜBİTAK Ankara’da 12 Ar-Ge Personeli Alıyor

TÜBİTAK Ankara’da 12 Ar-Ge Personeli Alıyor

21 Nisan 2021 Resmi Gazete iş ilanları yayımlandı. TÜBİTAK iş ilanlarını takip eden adaylar sunulmak üzere; Ankara iş ilanları kapsamında 12 kişilik görevlendirme yapılacağı beyan edildi. Başvuru kılavuzu yayımlanan ilanın detayları haberimizde…

Kamu grubu iş ilanları yayımlanmaya devam ederken; Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından güncel bir istihdam ilanı yayımlandı. Tek unvan üzerinden yapılacak olan alımlar için başvuru şartları belli oldu.

TÜBİTAK İş İlanları

Ankara merkezli olarak yapılacak işe alımlar için TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine (MAM) Bağlı Enerji Enstitüsü Bünyesinde Görev Yapmak Üzere iş ilanını çıkıldığı ilan edildi. 

Kontenjan Detayları

İşe alımlar sadece Ar-Ge personeli dahilinde yapılacaktır. Toplamda 12 kişilik kontenjan ayrılan personel alımları için 6 farklı duyuru metni yayımlanmaktadır.

Başvuru Şartları

Elektrik Mühendisliği veya Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu 2 kişi alınacak olup; Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği mezunu 2 işi alınacaktır.

Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu 1 kişi alınacak olup; Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden 4 kişi istihdam edilecektir.

Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği alanlarından mezun olan 2 kişi alınacak olup; Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği alanlarından da bir kişilik alım yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Adaylar 12 Mayıs 2021 tarihine kadar TÜBİTAK resmi internet adresi üzerinden online başvurularını tamamlayabilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.