TUBİTAK BİLGEM Personel Alımı 2016

TUBİTAK BİLGEM Personel Alımı 2016

23 Şubat 2016 Tarihinde Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi Personel Alım İlanı Yayınladı. Başvurular 14 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

TUBİTAK Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu BİLGEM Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi Kamu Sertifikasyon Merkezi tarafından 23 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular 14 Mart 2016 tarihine kadar İlan metninde yer alan kurumun internet adresinde ki Kariyer Başlığı altında bulunan İş Olanakları bölümünden İş Başvuru Formunu doldurularak yapılacaktır. 4 Farklı ilan yayınlayan kurumun şartları aşağıda ayrı ayrı belirtilmiştir. İşe alınacak kişiler Gebze Kocaeli ‘nde çalıştırılacaktır.

İlk ilanda Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu olmak. 3 Yıl deneyimli olmak. Adayın ekte yer alan hususlarda bilgi sahibi olması ayrıca tercih sebebidir.

İkinci ilanda Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu olmak. 1 Yıl deneyimli olmak. Adayın ekte yer alan hususlarda bilgi sahibi olması ayrıca tercih sebebidir.

Üçüncü ilanda Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği bölümü mezunu olmak. 3 Yıl deneyimli olmak. Adayın ekte yer alan hususlarda bilgi sahibi olması ayrıca tercih sebebidir.

Dördüncü ilanda Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Elektronik Haberleşme Teknolojileri, Elektronik Teknolojisi veya İnternet ve Ağ Teknolojileri bölümü mezunu olmak. 1 Yıl deneyimli olmak. Adayın ekte yer alan hususlarda bilgi sahibi olması ayrıca tercih sebebidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.