TUBİTAK Büro Görevlisi ve Sekreter Alımı

TUBİTAK Büro Görevlisi ve Sekreter Alımı

Tubitak Ankara Elektrik Elektronik teknisyeni, Büro Görevlisi ve Sekreter Alım ilanı 31 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvuru başlamış olup son 09 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. TÜBİTAK KPSS 60 puanı olan adaylar başvurabilir.

Kamu personeli alım ilanları arasında TÜBİTAK Ankara 7 kişi personel alım ilanı yer alıyor. Ankara’ya istihdam edilecek personeller için başvuru süresi son olarak 09 Ağustos 2017 olarak belirtilmiştir. Başvurular İnternet üzerinden İŞKUR’a yapılacaktır.

Başvuracaklar için 7 kişi Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı için şartlar: Meslek Yüksek okulu Önlisans Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi mezun olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS den 60 puanı olması gerek. Başvuracak adaylar için iş ilan numarası 00003932867 ile internetten başvurabilir.

Elektrik Elektronik Teknolojisi Teknisyeni 1 kişi için şartlar: Lise ve Dengi Elektrik Elektronik, Elektrik elektronik teknolojisi, Elektrik ve Elektronik mezun olması ve KPSS P94 puan türünden 60 puanı olması şart. Başvuracak adaylar için iş ilan numarası 00003932948 ile internetten başvurabilir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Diploma Çıkış Belgesi, lisans, Özgeçmiş, Alanında deneyimli adaylar için Çalışma Belgesi ve Hizmet Dökümü Belgesi gerekmektedir.

Başvuruların en geç 09 Ağustos 2017 günü saat 17:00’ye kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar en fazla 1 (bir) adet pozisyona başvurabilecektir, birden fazla pozisyona başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır. Elektrik teknisyeni ve Büro memuru TMY olanlar başvuru yapabilirler. Büro yönetimi ve sekreterlik 7 kişiye Normal olanlar başvura bilirler.

Büro Memuru 1 kişi için şartlar: İşletme, Maliye, Adalet, Lojistik, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı için şartlar: Meslek Yüksek okulu Önlisans Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi mezun olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS den 60 puanı olması gerek. Başvuracak adaylar için iş ilan numarası 00003932932 ile internetten başvurabilir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum