TUBİTAK Dağıtıcı (Posta Dağıtım Hizmetleri) Eleman Alımı

TUBİTAK Dağıtıcı (Posta Dağıtım Hizmetleri) Eleman Alımı

TUBİTAK Ankara Posta Dağıtım Hizmetleri (Dağıtıcı) Alım ilanı 18 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuru başlamış olup son 28 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. İlana Lise mezunu adaylar başvuru yapabilirler.

Kamu personeli alım ilanları arasında TÜBİTAK Ankara 1 kişi personel alım ilanı yer alıyor. Ankara’ya istihdam edilecek personeller için başvuru süresi son olarak 28 Ağustos 2017 olarak belirtilmiştir. Başvurular İnternet üzerinden İŞKUR’a yapılacaktır.

Başvuracaklar 1 kişi Dağıtıcı (Posta Dağıtım Hizmetleri) için şartlar: Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezun olması ve KPSS ye girmiş olması gerek. Başvuracak adaylar için iş ilan numarası 00003971206 ile internetten başvurabilir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuruların en geç 28 Ağustos 2017 günü saat 17:00’ye kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar en fazla 1 (bir) adet pozisyona başvurabilecektir, birden fazla pozisyona başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.