TÜBİTAK En Az 5000 TL Maaşla 77 Personel Alımları

TÜBİTAK En Az 5000 TL Maaşla 77 Personel Alımları

TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) İŞKUR’da yayımlanan ilanda en az 5000 TL maaşla toplamda 77 personel alımı yapılacağını açıkladı.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Nisan ayı kamu personeli alımları kapsamında TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde istihdam edilmek üzere 77 kısmi süreli proje personeli alınacağı belirtilmektedir.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar için başvurular 5 Nisan 2021 tarihinde başlayıp - 26 Nisan 2021 tarihinde saat 17:00’da sona erecektir.

Adaylar için başvurular nereye ve nasıl yapılacak

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar kurum internet adresinden (kariyer.tubitak.gov.tr) İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranacak ortak nitelikler

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan hükümlü bulunmamak, 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Aday Araştırmacı için aranan özel nitelikler (6 personel)

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği, Gemi İnşaatı Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Fizik, Fizik Mühendisliği, Optik ve Akustik Mühendisliği veya Elektro Optik Sistem Mühendisliği Bölümünde 2021–2022 Eğitim–Öğretim Yılı Güz Döneminde 4. Sınıfa başlayacak olmak.

Aday Araştırmacı için aranan özel nitelikler (28 personel)

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümünde 2021– 2022 Eğitim–Öğretim Yılı Güz Döneminde 4. Sınıfa başlayacak olmak.

Aday Araştırmacı için aranan özel nitelikler (9 personel)

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Kimya Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Fizik Mühendisliği Bölümünde 2021–2022 Eğitim– Öğretim Yılı Güz Döneminde 4. Sınıfa başlayacak olmak.

Aday Araştırmacı için aranan özel nitelikler (6 personel)

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Fizik, Fizik Mühendisliği, Optik ve Akustik Mühendisliği veya Elektro Optik Sistem Mühendisliği Bölümünde 2021–2022 Eğitim–Öğretim Yılı Güz Döneminde 4. Sınıfa başlayacak olmak.

Aday Araştırmacı için aranan özel nitelikler (7 personel)

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümünde 2021–2022 Eğitim–Öğretim Yılı Güz Döneminde 4. Sınıfa başlayacak olmak.

Aday Araştırmacı için aranan özel nitelikler (5 personel)

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümünde 2021– 2022 Eğitim–Öğretim Yılı Güz Döneminde 4. Sınıfa başlayacak olmak.

Aday Araştırmacı için aranan özel nitelikler (16 personel)

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümünde 2021–2022 Eğitim–Öğretim Yılı Güz Döneminde 4. Sınıfa başlayacak olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum