TÜBİTAK Engelli İşçi ve Memur Alımı

TÜBİTAK Engelli İşçi ve Memur Alımı

TÜBİTAK Engelli İşçi ve Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 03 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Alınacak personeller TÜBİTAK Ankara merkez adresine yerleştirilecektir.

EKPSS Sınavına girmiş olma şartı aranan ilana TÜBİTAK Büro Memuru (Genel) ve İnşaat Boyacısı olmak üzere toplam iki kişi istihdam edilecektir. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personeller Ankara TÜBİTAK istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu ENGELLİ olan adaylar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar İnternet üzerinden veya şahsen 03 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003607683 İnşaat Boyacısı ve 00003607535 Büro Memuru (Genel) numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

İnşaat Boyacısı 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi endüstriyel boyacılık, Boya üretimi ve uygulamaları, Endüstriyel boya ve dekorasyon bölümü Mezunu ve 1 yıl deneyim olması gerekmektedir. Başvuracak Adayların belirlenen tarih olan 03 Mart 2017 tarihi mesai bitiminr kadar başvurmaları gerekmektedir.

Büro Memuru (Genel) 1 kişi için şartlar: Ön lisans Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik ve Yönetici asistanlığı Bölümü Mezunu ve 1 yıl deneyimli olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 03 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapıp ve kesin listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, sağlık, öncelik durumu, yabancı dil gibi şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya Mülakat sınavdan önce ilan veren kurum ve kuruluşuna sunmak zorunlular.

Taleplerde 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına EKPSS girmiş adayların sonuçları geçerli olup, 2016 EKPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaatta bulunan adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durum açıklayıcı bilgiler talep sahibine kamu kurumlarına bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.