TUBİTAK Kariyer İlanları Ankara

TUBİTAK Kariyer İlanları Ankara

Ankara TUBİTAK Kariyer İlanları Memur Alım ilanı 10 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracak Adaylar için başlamış olup 21 Ağustos 2017 de sona erecektir. Alınacak yapılacak görev ise Büro Memuru genel olarak belirtilmiştir.

Ankara TUBİTAK Kariyer İlanları Memur Alım 1 kişi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 10 Ağustos 2017 itibariyle başlamış olup 21 Ağustos 2017 de sona erecektir. Başvuracaklar internet işkur üzerinden başvurularını sonuçlandıra bilirler.

Alınacak personel Merkezi sınav ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin işverene gönderilir. Sıralamada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Büro Memuru alımı için şartlar: İşkur ilan 00003954160 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların Önlisans Meslek Yüksek Okulu İşletme, İşletme Yönetimi, Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, Büro yönetimi ve sekreterlik, Halkla ilişkiler, Halkla ilişkiler ve tanıtım, İletişim ve Halkla ilişkiler, İş idaresi ve Ofis Teknolojileri ve Yönetimi mezun olması yeterlidir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmemektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.