TÜBİTAK KPSS Şartsız 15 Personel Alımı

TÜBİTAK KPSS Şartsız 15 Personel Alımı

19 Ekim 2016 Tarihinde Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından 15 Personel alınacağı duyuruldu. Kuruma yapılacak olan başvurular 9 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

TÜBİTAK 19 Ekim 2016’ da 15 personel alınacağını duyurdu. Lisans mezunu olup KPSS şartı yok. Bir çok branşta alım yapılacak olup son başvuru 9 Kasım 2016 tarihi olarak açıklanmıştır.

TÜBİTAK 2 Özlük işleri personeli, 5 Genel muhasebe, 3 Bordo tahakkuk personeli ve 5 Satın alma personeli alınacak olup şartlar şöyle sıralanmaktadır. Alınacak personel ülke genelinde olacak olup en az 4 yıllık üniversitelerin kadro pozisyonları baz alınarak bölüm mezunu olma şartı aranmakta olup başvuru yapacak adaylar en az bölümlerinde 2 yıl tecrübe sahibi olma şartına bağlanmaktadır.

Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan TÜBİTAK BİLGEM tarafından 15 kamu personel alımı yapılacağı ilan edilerek, yayınlanan ilana göre TÜBİTAK Yönetim Başkan Yardımcılığına 15 kamu personeli istihdam edilecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 9 Kasım 2016 tarihine kadar başvuruda bulanabilirler.

Başvuru için en az dört yıllık lisans eğitimi veren, Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren (örgün öğretim), İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası Finans ve Bankacılık, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Lojistik Yönetimi, Endüstri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, ElektrikElektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olması gereklidir.

Genel şartlar şöyle; TÜBİTAK’ ta istihdam edilecek adaylar, 657 sayılı devlet memurluğunda geçen kamu haklarından yasaklı olmamalı, GBT soruşturmasında sabıka kaydının temiz olması, sicili temiz olması. Başvuruları TÜBİTAK BİLGEM’ in internet adresinde iş olanakları bölümünden yapabilecek olup şahsen yada postayla yapılan başvurular işleme alınmayacaktır. Adayların çağrılması durumunda mülakata tabi tutulup kazanmaları durumunda ise TÜBİTAK resmi internet sitesinde açıklanacak. Kazanan adaylara elektronik posta ile bilgilendirme yapılacak.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum