TUBİTAK Kurumsal Gelişim İdari Mali İşler ve Malzeme

TUBİTAK Kurumsal Gelişim İdari Mali İşler ve Malzeme

TUBİTAK Kurumsal Gelişim Başkanlığı İdari Mali İşler Başkanlığı ve Malzeme Enstitüsü Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 6 Ocak 2017 Tarihine Kadar Devam Edeceği Bildirildi.

TUBİTAK Teknoloji Kocaeli Kurumsal Gelişim Başkanlığı, Kocaeli İdari Mali İşler Başkanlığı ve Kocaeli Malzeme Enstitüsü Başkanlığı 'nca Ön Lisans ve Lisans Mezunu personel alımı yapılacağı bildirildi.

Başvurular istenen belgeler ile beraber en geç 06 Ocak 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar TUBİTAK Başkanlığı Evrak Teslim Bürosuna elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir.

Tüm ünvanlarda Ön Lisans ve Lisans mezunları arasından Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak şartı ilanda belirtildi. Tüm referans kodları için İngilizce yeterliliğini  KPDS, UDS, YDS sınavlarının birinden en az 80 puan almış olmak şart. İlanda KPSS Şartı bulunmuyor.

AR-GE Personeli (Teknisyen) pozisyonu için: Yükseköğretim kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren Elektrik / Elektronik Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir.

Uzman yardımcısı alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; İktisat, İşletme, Ekonomi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Finans, Ekonomi ve Finans, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Sermaye Piyasaları, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe veya Muhasebe ve Finansal Yönetim, Mühendislik Bölümleri, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji veya Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden birini bitirmiş olmak şart.

Sadece iki ilanın detayları verilmişolup diğer ilanlar için sayfanın içeriğini tıklıyarak içerisinden size uygun olanlara bakabilirsiniz. Kocaeli iş ilanları kariyer.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.