TÜBİTAK Lise ve Önlisans Mezunu İşçi Alımı

TÜBİTAK Lise ve Önlisans Mezunu İşçi Alımı

TÜBİTAK Teknisyen ve Tekniker Alım ilanı yayınladı. Başvurular Başlamış olup 27 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylarda KPSS P94 ve P93 puan türünden 60 puan olması gerekmekte.

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 ve P93 puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvurabileceği TÜBİTAK Teknisyen, Büro Memuru, Elektrikçi, İnşaat Teknikeri, Şoför ve Teknikerler olarak Toplam 20 kişi alınacaktır. Alınacak Personel TÜBİTAK Ankara ve Kocaeli’ne istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 27 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Şoför Yük taşıma 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi Mezunu olması ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İŞKUR ilan 00003595790 numarası ile internetten başvuru yapılabilmektedir.

Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni 6 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi Tesisat teknolojisi ve iklimlendirme Mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR ilan 00003594937 numarası ile internetten başvuru yapılabilmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

Diğer Teknisyen ve Tekniker 6 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Ön lisans Elektrik, elektronik Endistiriyel elektronik, makine, resim, Konstrüsiyon, elektromekanik taşıyıcılar programlarından mezun olması gerekmektedir. İŞKUR ilan 00003595181 ve 00003595359 numarası ile internetten başvuru yapılabilmektedir.

Büro Memuru 1 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Ön lisans Büro yönetimi ve sekreterlik , işletme, işletme yönetimi, Büro yönetimi Büro Yönetimi ve yönetici asistanlığı ve Maliye Bölümleri mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR ilan 00003598512 numarası ile internetten başvuru yapılabilmektedir.

Elektrikçi (Genel) 1 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Ön lisans Elektrik enerjisi üretim iletim dağıtım Bölümleri mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR ilan 00003598473 numarası ile internetten başvuru yapılabilmektedir.

İnşaat Teknolojisi Teknikeri 5 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Ön lisans Boya ve izolasyon uygulama teknikerliği, Yapı yalıtım teknolojisi, inşaat, İnşaat teknolojisi, inşaat teknikerliği ve yalıtım teknolojisi Bölümleri mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR ilan 00003595496 numarası ile internetten başvuru yapılabilmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.