Tübitak Mam sözleşmeli geçici personel alımı

Tübitak Mam sözleşmeli geçici personel alımı

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi 12 Ocak 2017 Personel alım ilanı yayınladı. Başvuracaklar için başvuru son 02 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır.

Tübitak Kocaeli Gebze Marmara Aratırma Merkezi 7 Uzman Yardımcısı alımı yayınladı. Alınacak personeller Uzman Tardımcısı olarak görev yapacak olup görev yeri Kocaeli Gebze Olarak açıklanmıştır. Başvuracak adaylar 02 Şubat 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kamu personeli alım ilanları arasında Tübitak Marmara Araştırma Merkezi’nin personel alım ilanı yer alıyor. Kocaeli Gebze Tübitak Kampüsü’nde istihdam edilmek üzere 7 Uzman yardımcısı alım ilanı yayınlandı. İlana başvuru için son tarihin 02 Şubat 2017 olduğu kamu personeli alım ilanları sitesinden duyuruldu.

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Basın ve Yayın, Reklam Tasarımı ve İletişimi, Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim ve Tasarım veya Görsel İletişim Tasarım bölümlerinden birini bitirmiş olması, Medya ve Görsel Sanatlar, Medya ve İletişim, Medya ve İletişim Sistemleri, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Medya, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim Sanatları, İletişim Bilimleri, Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı, Görsel İletişim veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden birini bitirmiş olması gerekmektedir.

Ayrıca başvuracak adayların, güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, En az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, Photoshop ve Illustrator programlarını iyi derecede kullanabilmesi, Matbaaya gidecek işlerin ön hazırlığını yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip olması ve Dijital baskı konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Kocaeli iş ilanları kariyer.

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi Gebze Tübitak Kampüsü başvuracak adaylar Tübitak internet adresinden Kariyer Başlığı altından İş Olanakları bölümünden İş Başvuru Formunu doldurmak ve gerekli belgeleri sisteme yüklemek suretiyle başvuru yapacaklardır. Bunun dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Lisans (ve varsa üstü) transkript belgesi, Yabancı dil belgesi (veya lisans eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösterir belge), Özgeçmiş, Alanında Deneyimli adaylar için Çalışma Belgesi ve SGK Hizmet Dökümü, ÖSYM-ÖSS Sonuç Belgesi ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.