TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Büro Memur Alımı

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Büro Memur Alımı

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Memur Alımı ilanı 05 Ekim 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 16 Ekim 2017 de sona erecektir.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Kamu Personel Alım ilanı 05 Ekim 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 16 Ekim 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar Önlisans Mezun olması gerek.

Alınacaklar Kocaeli 3 kişi Sözleşmeli Büro Memuru alacağını açıkladı. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden başvuru yaparak alım sağlanmaktadır. Adayların İŞKUR durumu TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olmaları gerek.

Başvuracaklar için İş Kurumu İş İlan 00004047303 numarası ile en geç 16 ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapmaları gerek.

Alınacak işçilerde aranan şartlar: Önlisans bölümlerinden mezun olması ve Sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.)

Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı yada bulaşıcı hastalığı bulunmamak, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak ve ekip çalışmasına yatkın olmak.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.