Tübitak Marmara Araştırma Personel Alımı

Tübitak Marmara Araştırma Personel Alımı

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi 06 Aralık 2016 Personel alım ilanı yayınladı. Başvuru için son 15 Aralık 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Tübitak Kocaeli Gebze Marmara Aratırma Merkezi 8 Güvenlik Görevlisi alımı yayınladı. Alınacak personeller Güvenlik Görevlisi (Silahlı) olarak görev yapacak olup görev yeri Kocaeli Gebze Olarak açıklanmıştır. Başvuracak adaylar İşKur iş ilan 00003500123 no ile 15 Aralık 2016 mesai bitimine kadar işkur izerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kamu personeli alım ilanları arasında Tübitak Marmara Araştırma Merkezi’nin personel alım ilanı yer alıyor. Kocaeli Gebze Tübitak Kampüsü’nde istihdam edilmek üzere sekiz (8) Güvenlik Görevlisi (Silahlı)  alım ilanı yayınlandı. İlana başvuru için son tarihin 15 Aralık 2016 olduğu kamu personeli alım ilanları duyuruldu.

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi Gebze Tübitak Kampüsü’nde istihdam edilecek olan kamu personeli alım ilanına başvuru şartları arasında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personel Sınavı KPSS P3 60 puan almış olma şartı yer alıyor. Tübitak silahlı güvenlik görevlisi ilanına başvuracak adayların, güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı Sahibi olmak, Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak gerekiyor. En az 1 (bir) yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalışmış olmak, işe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Kocaeli'nin Gebze ve Darıca İlçelerinde ikamet etmesi isteneceği ilan metninde yer alıyor. Kocaeli iş ilanları kariyer.

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi Gebze Tübitak Kampüsü Özel Güvenlik Görevlisi ilanına başvurular İşKur üzerinden gerçekleştiriliyor. İlana başvurmak için İşKur resmi internet sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız gerekiyor. İskur adresinden başvuru yapılabileceği gibi İşKur il/ şube müdürlüklerine başvurarak da gerçekleştirebilirsiniz. Kamu personeli alım ilanına son başvuru tarihi 15 Aralık 2016 olarak duyuruldu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.