TÜBİTAK Ön Lisans ve Lisans Mezunu 141 Personel Alımı

TÜBİTAK Ön Lisans ve Lisans Mezunu 141 Personel Alımı

TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü ve Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı kurumları personel alacağını 09 Mart 2017 de yayınladı. Haberin devamında 3 ilan kılavuzu bulunmakta.

Başvular başlamış olup en geç 30 Mart 2017 tarihi saat 17:00 kadar yapılması gerekmektedir. Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı 4 kişi alınacak, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 51 kişi alacak ve Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı 86 kişi alacak olup toplam 141 kişi istihdam edilecektir.

Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı 86 kişi için bazı şartlar: Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren Elektrik veya Elektronik bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Lisan Mezunları ise Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümü mezunu olması şart. Şartların Tamamını görmek için aşağıda bulunan link adresinden inceleye bilirsiniz.

Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 51 kişi için bazı şartlar: Yükseköğretim Kurumlarının ön lisans eğitimi veren; Elektrik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Kimya veya Kimya Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak. 4 Yıllık Lisans Mezunları için Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Matematik bölümlerinden birini bitirmiş olması gerekmekte. Diğer şartlar için Linki Tıklayınız.

Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı 4 kişi için şartlar: işletme, iktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, insan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonometri, Uluslararası ilişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası Finans ve Bankacılık, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Lojistik Yönetimi veya Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiş olması gerek.

Alınacak Personel TÜBİTAK Ankara ve Kocaeli’ne istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İlana başvuruda bulunmak için Kurumun İnternet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Kocaeli ve İstanbul İş İlanları Başvuruda bulunanlardan istenen belgeler: Lisans ve varsa üstü Transkript Belgesi, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi veya eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösterir belge (üniversiteden alınmış), Deneyimi olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü, Askerlik durumunu gösterir belge. Güncel Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı, Ön lisans Diploma veya Çıkış Belgesi, Yükseköğretim Mezun Belgesi (e-devlet üzerinden alınan ve kontrol kodu olan internet çıktısı) ve Ön lisans Transkript Belgesi olması gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.