Tübitak Teknisyen ve Tekniker Alımı 2017

Tübitak Teknisyen ve Tekniker Alımı 2017

Tübitak Teknisyen ve Tekniker Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personeller Kocaeli’ne istihdam edilecektir. Başvurular Başlamış olup 17 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylarda KPSS P93 puan türünden 60 puan olması gerekmekte.

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvurabileceği Tübitak Teknisyen ve Tekniker alınacaktır.

Alınacak Personel Tübitak Kocaeli Adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 17 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Teknisyen ve Tekniker 2 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Önlisans İtfayecilik ve yangın güvenliği, Sivil Savunma ve İtfayecilik bölümü mezunu olması gerekmektedir. Yanma ve Yangın kurtarma sivil savunma araç ve malzeme bilgisi ve Yangına müdahale teknikleri yangın güvenlik önlemleri acil durum yönetimi afet yönetimi kanun ve yönetmelik mevzuatlarla ilgili dersleri görmüş olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 17 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Kocaeli iş ilanları kariyer.

Başvurabilecek adaylar 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.