TUBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı 22 Personel Alımı

TUBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı 22 Personel Alımı

14 Aralık 2016 Tarihinde TUBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 4 Ocak 2017 Tarihine Kadar Devam Edeceği Bildirildi.

TUBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı 'nca 14 Aralık 2016 tarihinde personel alımı yapılacağı bildirildi.

Başvurular istenen belgeler ile beraber en geç 04 Ocak 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar TUBİTAK Başkanlığı Evrak Teslim Bürosuna elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir.

Tüm ünvanlarda Lisans mezunları arasından Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak şartı ilanda belirtildi. Tüm referans kodları için İngilizce yeterliliğini  KPDS, UDS, YDS sınavlarının birinden en az 80 puan almış olmak şart. İlanda KPSS Şartı bulunmuyor. Ankara iş ilanları kariyer.

Patenet vekili alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Mühendislik Bölümleri, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji veya Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden birini bitirmiş olmak, Türk Patent Enstitüsünün açmış olduğu Patent Vekilliği Yeterlilik Sınavı başarı belgesine sahip olmak şart.

Uzman yardımcısı alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; İktisat, İşletme, Ekonomi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Finans, Ekonomi ve Finans, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Sermaye Piyasaları, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe veya Muhasebe ve Finansal Yönetim, Mühendislik Bölümleri, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji veya Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden birini bitirmiş olmak şart.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.