Tübitak Ulusal Gözlemevi Personel Alımı

Tübitak Ulusal Gözlemevi Personel Alımı

Tübitak Ulusal Gözlemevi Personel Memur alım ilanı 02 Aralık 2016 yayınlandı. Başvuracak adaylar 23 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Bilimsel gözlem projeleri ile ilgili gökbilimsel gözlemlerin yürütülmesinde teleskoplarda görev almak, teleskopların işletilmesi ile ilgili olarak karşılaşılan problemlerin çözümünde yerleşke içerisinde görevli bulunan teknik personel ile işbirliği ve uyum içerisinde çalışmak, gözlem gecesi sonrasında teleskoplar ile ilgili gözlem sonu raporlarını düzenlemek ve gerekli kontrolleri yapmak üzere TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi (TUG) Bakırlıtepe Yerleşkesinde vardiyalı sistemde görev yapacak personel istihdam edilecektir.

Tübitak Ulusal Gözlemevi Personel için şartlar: Kamu haklarından yasaklanmamış olması, Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (Erkek adaylar için), Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmaması ve Resmi dili İngilizce olan bir ülkede lisans, yüksek lisans veya doktora derecesi almış olanlar ile o ülkede en az üç yıl süreyle mesleğini uygulamış olanlardan İngilizce yeterlilik koşulları aranmaz. Lisans öğrenimleri sırasında Türkçe, İnkılap Tarihi gibi asıl alanla ilgili olmayan dersler dışındaki tüm derslerinin % 100’ünü İngilizce aldığını belgeleyenlerden İngilizce yeterlilik koşulu aranmaz.

Adaylardan istenecek belgeler: Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi ve Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi (ÖSYM onaylı veya Kontrol Kodu olan internet çıktısı), Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Diploma veya Çıkış Belgesi fotokopisi (lisans ve varsa üstü) (Eğitimlerini yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarında tamamlayanlar için Denklik Belgesi), Lisans Transkript belgesi (ve varsa üstü), Yabancı dil sınav sonuç belgesi (veya eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösterir belge), Deneyimi olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Hizmet Dökümü, Özgeçmiş ve İş Başvuru Formu olması gerekmektedir. Antalya iş ilanları kariyer.

Başvurular için istenen belgelerin en geç 23 Aralık 2016 mesai bitimine kadar TUG Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.