Tülomsaş Genel Müdürlüğü Kamu Memur Alımı

Tülomsaş Genel Müdürlüğü Kamu Memur Alımı

Tülomsaş Milli Tren Projesinde istihdam edilmek üzere Genel Müdürlük Kamu Memur Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 30 kişi olarak açıklandı. Başvurular 10 Temmuz 2017 başlayacak ve 23 Temmuz 2017 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Tülomsaş Genel Müdürlüğü 30 Kamu Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 20 kişi Makine ve 10 kişi Elektrik elektronik olmak üzere toplam 30 kişi istihdam edilecektir. Başvurular sistemden yapılacak olup Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuracaklar 23 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Milli Tren Projesinde İstihdam Edilecek Kamu Memur Hakkındaki Sınav ve Atama Yönetmeliği çerçevesinde, 399 sayılı KHK’ya tabi Sözleşmeli statüde alım yapılacaktır. Yazılı ve Sözlü Sınav sonucuna göre istihdam edilecek personel kontenjanı ve nitelikleri aşağıda belirtilmiştir. Adaylara atama onayları hariç yapılacak tüm tebligatlar ve duyurular internet adresinden yapılacak olup, ayrıca yazılı tebligat gönderilmeyecektir. Tüm aşamalarda başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan adayların işlemleri iptal edilecektir.

Başvurular, 10 Temmuz 2017 – 23 Temmuz 2017 (saat 23:59'a kadar) tarihleri arasında elektronik ortamda http://basvuru.tulomsas.com.tr adresinde yer alan Sınav Başvuru Sistemine T.C. Kimlik Numarası girilmek suretiyle yapılacaktır. Şahsen yapılan başvurular ile posta veya kargo yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuracaklarda aranan şartlar: Son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin veya denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının Makine Mühendisliği ve Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olması şart.

2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle son 5 yıl içerisinde KPDS/YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olması gerek.

Makine Mühendisi 399 Sayılı KHK'ya tabi Sözleşmeli 20 2016 KPSSP3 puanı en yüksek olandan başlamak üzere atama yapılacak pozisyon adedinin 20 katına kadar (son sıradaki adayla eşit puan alanlar dahil) Yazılı sınavdan yüz tam puan üzerinden en az 70 puan alan adaylardan; yazılı sınav puanı en yüksek olandan başlamak üzere atama yapılacak pozisyon adedinin 4 katı kadar (son sıradaki adayla eşit puan alanlar dahil).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.