Tüm Lise MYO Lisans Mezunları Başvurabilir! 8-10-13 Derece Memur Alımı Başladı

Tüm Lise MYO Lisans Mezunları Başvurabilir! 8-10-13 Derece Memur Alımı Başladı

Kamuya tüm lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolara memur personel alımı başladı. 8-10 ve 13. Derece kadrolu memur atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 60 ve 70 puanlarla başvuru yapılabilecek KADROLU MEMUR ALIMI süreci başladı. Herhangi ortaöğretim mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunları olmak üzere başvuru yapılabilecek başvurular başladı. Erzurum ili Hınıs Belediyesi ikamet şartsız kamu personel atama süreci ve tüm detaylar şu şekildedir:

Kamu memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

657 sayılı DMK’daki başvuru şartlarını taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamal, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak şartları var. Zabıta memuru alımlarında ayrıca erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ile 30 yaşını doldurmamak ve en az C sınıfı ehliyeti olmak şartı bulunuyor. İşte mezuniyetler ve kadrolar:

Hınıs Belediyesi memur alımı mezuniyetler

Erzurum Hınıs Belediyesi memur alımında 2 kadro GİH sınıfı 8. derece kadroya, 1 kadro GİH sınıfı 10. derece kadroya ve 1 kadro GİH sınıfı 13. derece kadroya olacak. İşte tüm mezuniyetler

2 Zabıta Memuru alımına herhangi lisans mezunları KPSS 70 ile, 1 Zabıta Memuru alımına herhangi önlisans mezunları KPSS 60 ile, 1 Zabıta Memuru alımına herhangi lise mezunlar KPSS 60 ile başvuru yapılabilecek.

Kamuya zabıta alımı başvuru süreci

Erzurum ili iş ilanları bünyesinde Hınıs Belediyesi zabıta memuru alımı için süreç 22 Haziran’a kadar yapılacaktır. Başvurular sadece şahsen olacak. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN kılavuzu İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/hinis-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.