Tunceli Ovacık Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü Personel Alımı

Tunceli Ovacık Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü Personel Alımı

Tunceli Ovacık sosyal yardımlaşma müdürlüğü 19 Eylül 2016 da personel alacağını duyurdu. Başvurular 29 Eylül 2016 da son bulacaktır.

Yapılan duyuruda alınacak personeller büro görevlisi ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi olmak üzere 2 kişi olarak duyuruldu. Tunceli iş ilanları kariyer.

Büro Görevlisi İlan Şartları: Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi sertifikasına sahip olmak ve en az bir Bilgisayarlı Muhasebe Programı kullanabiliyor olmak. En az B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında son iki yıla ait KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Bu ilanın ilk yayın tarihinden geriye doğru en az 1 yıl süre ile Tunceli İli Ovacık İlçesi sınırlarında ikamet etmek(Bu durum İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınacak belge ile belgelendirilecektir) ve çevreyi iyi bilmek.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İlan Şartları: Bilgisayar Programlarını iyi derecede kullanabilir olduğuna dair sertifika. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında son iki yıla ait KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Bu ilanın ilk yayın tarihinden geriye doğru en az 1 yıl süre ile Tunceli İli Ovacık İlçesi sınırlarında ikamet etmek(Bu durum İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınacak belge ile belgelendirilecektir) ve çevreyi iyi bilmek.

Başvuru yapacak adaylar aktif ilanlardan sadece bir tanesine başvuru yapabilir. Başvuru yapılan ilan mülakat sürecini tamamladıktan sonra aday başka bir ilana başvurulabilecektir. Başvurunuzun geçerli olması için internet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra ilan için istenen belgeleri başvuru süresi dolmadan başvuru yaptığınız ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaştırmanız gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.