Turhal Belediyesi 4 Personel Alımı

Turhal Belediyesi 4 Personel Alımı

Turhal Belediyesi 19 Haziran tarihinde 4 personel alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 28 Haziran 2017 olarak belirtildi. İstihdam edilecek 4 personelin 1 kadrosu engelli personele ayrılmıştır. İlana başvurabilmek için adaylarda aranan tüm ş

Turhal Belediyesi 4 personel alım ilanı yayınladı. 1 personel kalorifer ateşçisi (engelli personel), 1 personel inşaat boyacısı/boyacı, 1 personel Argon Kaynakcısı, 1 personel Fotoğrafçı olarak istihdam edilecektir.

Başvurular son başvuru tarihi olan 28 Haziran 2017 tarihine kadar ilanda belirtilen ilan numaralarıyla bilrlikte İŞKUR resmi internet sitesine veya Tokat/Turhal Çalışma İş Kurumu’na şahsen yapılacaktır.

Tokat/Turhal Çalışma İş Kurumu tarafından bildirilecek adaylar istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da şartları uyanlar noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacaktır.

Kalorifer Ateşçisi alımı için: Bu meslek dalında çalışmış deneyimli ve belgesi olan, askerliğini yapmış, E- sınıfı ehliyetli SRC belgeli, en çok ortaöğretim mezunu personel alımı yapılacaktır. İş İlan Numarası: 00003855554.

İnşaat Boyacısı alımı için: Bu meslek dalında en az 5 yıl çalmış, deneyimli belgesi olan, B sınıf ehliyetli, askerliğini yapmış, en çok ortaöğretim mezunu personel istihdamı gerçekleştirilecektir. İş İlan Numarası: 00003855427.

Argon Kaynakçısı alımı için: Bu meslek dalında eğitim almış deneyimli olan, askerliğini yapmış, en çok ortaöğretim personel alımı yapılacaktır. İş İlan Numarası: 00003855358.

Fotoğrafçı alımı için: Milli Eğitimden kurs belgeli (En az 5 yıl tecrübesi olan), bu meslek dalında çalışmış deneyimli ve belgesi olan, askerliğini yapmış ya da tecilli, B- sınıfı ehliyetli, en çok ortaöğretim mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir. İş İlan Numarası: 00003855478.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.