Türk Ekonomi Bankası En Az Lise Mezunu Güncel İş İlanları

Türk Ekonomi Bankası En Az Lise Mezunu Güncel İş İlanları

Türk Ekonomi Bankası en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği birçok personel alım ilanı yayınladı. Son başvuru tarihleri ilandan ilana farklılık göstermekle beraber adaylarda aranan şartlar da ilandan ilana değişiklik göstermektedir. Türk Ekonomi

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan personel alım ilanlarında aktif satış temsilcisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yıldız müşteri ilişkileri yöneticisi, bordro ve özlük işleri yetkilisi ve daha birçok kadroya personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Türk Ekonomi Bankası resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapabilmektedirler. Son başvuru tarihleri her bir kadro için farklılık göstermektedir.

En az lise mezunu ve engelli adayların da başvuru yapabildiği Türk Ekonomi Bankası personel alımlarında adaylarda aranan şartlar şu şekilde belirtilmiştir:

Aktif Satış Temsilcisi alımında adaylarda aranan şartlar; en az lise mezunu olmak, 26 yaşını geçmemiş olmak, maaş+prim sisteminde çalışacak, kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışında görevlendirilecek, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan personel alımı yapılacaktır.

Şube asistanı alımına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir. Adayların Microsoft Office programları hakkında bilgili olması ve insan ilişkilerinde başarılı olmaları gerekmektedir. İŞKUR’a kayıtlı ve yasa kapsamında engelli olarak değerlendirilen ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan adaylar başvuru yapabilmektedir.

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımına üniversite mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan üniversitelerin öğrencileri başvurabilmektedir. Adayların Microsoft Office programlarına hakim, diksiyonu düzgün, değişime uyumlu, satış yapabilen ve erkek adaylar için askerliği tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Bordro ve özlük işleri yetkilisi olarak görevlendirilecek olan adayın bordro ve özlük işleri konusunda 1-2 yıl deneyim sahibi olması, SGK ve çalışma mevzuatı hakkında bilgi sahibi olması, değişen koşullara rahat uyum sağlaması ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

Türk Ekonomi Bankası iş ilanlarının tamamına ulaşmak için kurumun sayfasını ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.