Türk Ekonomi Bankası İş İlanları Temmuz 2017

Türk Ekonomi Bankası İş İlanları Temmuz 2017

Türk Ekonomi Bankası Temmuz ayı için toplamda 55 kadro için personel alımı yayınladı. Son başvuru tarihi ilanlar için farklılık göstermektedir. Adaylarda mezuniyet şartı ilanlara göre değişmektedir. İşte Türk Ekonomi Bankası'nın Temmuz 2017 55 iş ilanları

Türk Ekonomi Bankası Uyum Yetkilisi, Sistem Geliştirme Analisti, Kurumlar Kredi Tahsis Yöneticisi, Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Şube Asistanı, Makam Şoförü, Şube İşlem Yetkilisi, Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi, Aktif Satış Temsilcisi gibi pozisyonlara personel alımı yapılacaktır.

Başvurular Türk Ekonomi Bankası resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Son başvuru tarihi ilandan ilana farklılık göstermektedir.

Türk Ekonomi Bankası en az lise mezunu adaylar görevlendirecektir. Engelli adaylar da ilana başvuru yapabilecektir. Türk Ekonomi Bankası personel alımı için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir:

Makam Şoförü alımı için: En az 3 yıl makam şoförlüğü yapmış, diksiyonu düzgün, en az lise mezunu, askerlik görevini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Aktif Satış Temsilcisi alımı için: En az lise mezunu, 26 yaşını geçmemiş, tercihen saha satış tecrübesine sahip, ofis dışındaki saha satışında yoğun tempoda çalışabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel istihdamı yapılacaktır.

Şube Asistanı alımı için: En az lise mezunu, Microsoft Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek (engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, insan ilişkilerinde başarılı personel alımı gerçekleştirilecektir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı için: Üniversite mezunu veya öğrencisi, Microsoft Office programlarını ve interneti kullanabilen, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek ve sabırlı, satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır.

Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı için: Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş ve bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan, satış ve sonuç odaklı çalışan personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.