Türk Hava Kurumu KPSS Şartsız İş İlanları

Türk Hava Kurumu KPSS Şartsız İş İlanları

Türk Hava Kurumu tarafından KPSS şartsız personel alım ilanları yayınlandı. İlanlar için son başvuru tarihleri belirtilmemiştir. Yayınlanan ilanlara göre adaylarda aranan kriterler farklılık göstermektedir. Türk Hava Kurumu KPSS şartsız iş ilanları ve baş

Türk Hava Kurumu; Maliyet Muhasebesi Uzmanı, Genel Muhasebe Uzmanı, Mühendis, Sözleşme ve Kontrat Uzmanı, Satınalma Uzmanı ve Lojistik Uzmanı kadrolarına personel alımı gerçekleştirecektir.

İlanlar için son başvuru tarihi belirtilmemiştir. Başvurular Türk Hava Kurumu resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru yapmak için adaylar KPSS şartı aranmamaktadır. Kadrodan kadroya adaylarda aranan şartlar farklılık göstermektedir. Belirtilen kadrolara personel alımı için adaylarda aranan şartlar şu şekilde belirtilmiştir:

Genel Muhasebe Elemanı alımı için: Adayların en az Meslek Yüksekokulu olmak şartıyla İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları gibi bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Alanında en az 3 yıl deneyimli, temel muhasebe bilgisine sahip, Microsoft Office ve Micro Muhasebe programlarına hakim, 30 yaşını geçmemiş, B ehliyete sahip olan personel alımı yapılacaktır.

Sözleşme ve Kontrat Uzmanı alımı için: Üniversitelerin ilgili lisans programlarından mezun, satınalma sözleşmeleri konularında en az 2 yıl tecrübeli, konusu ile ilgili hukuki süreçler hakkında bilgi sahibi, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Satınalma Uzmanı alımı için: Adayların üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Lojistik Mühendisliği, Ekonomi, İşletme gibi lisans programlarından mezun olmaları gerekmektedir. Satınalma konularında en az 2 yıl tecrübeli, tedarikçilerle iletişim sağlayacak kadar İngilizce bilen, maliyet bilinci yüksek ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı gerçekleştirilecektir.

Mühendis alımı için: Uçak, Uzay, Havacılık Mühendisleri başta olmak kaydıyla Makine, Elektrik-Elektronik, Mekatronik Mühendislikleri fakültelerinden mezun olmak gerekmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen, minimum 2 yıl iş deneyimli, stres altında çalışmasından ödün vermeyecek, 22-38 yaş aralığında olan, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan personel alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum