Türk Hava Yolları KPSS-İkamet Şartsız 3 Unvanda Personel Alımı

Türk Hava Yolları KPSS-İkamet Şartsız 3 Unvanda Personel Alımı

Türk Hava Yolları (THY) tarafından resmi kariyer sitesinde yayınlanan ilanlarda KPSS şartsız 81 ilden başvuru ile personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller 3 unvanda görev yapacaklardır.

Resmi kariyer sayfasında yayınlanan ilanlara göre Türk Hava Yolları (THY) bünyesinde görevlendirilmek üzere ülke geneli başvuru ile KPSS şartsız 3 unvanda personel alınacaktır. Personel alımına dair şartlar ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Türk Hava Yolları (THY) personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı.

Adaylar başvurularını 13 Mayıs 2023 tarihine kadar Türk Hava Yolları web sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Türk Hava Yolları hangi unvanda personel alıyor.

Tecrübeli Proje Yönetimi Mühendisi, Tecrübeli Kabin Emniyeti Sertifikasyon Mühendisi ve Tecrübeli Yapısal Tasarım Mühendisi alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

T.C. vatandaşı olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 1 Ocak 1980 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Daha önce THY A.O veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmamış olmak, Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak, İyi derecede İngilizce biliyor olmak, Alanında 2 ve 3 yıl deneyimli olmak, Kılavuzda yer alan ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Diğer özel ve teknik şartları taşımak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.