Türk Hava Yolları Paramedik Personeli Alımı 2016

Türk Hava Yolları Paramedik Personeli Alımı 2016

23 Şubat 2016 Tarihinde THY Türk Hava Yolları Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Seçme Sınavı Şartı Aranmaksızın Personellerin Alınacağı Bildirildi.

Kamu Personeli Alımı haberleri internet sitesi olarak kuruluş amacımıza uygun olarak; Kamuda yapılan tüm (sözleşmeli personel alımı, kadrolu memur alımı, açıktan atama, işçi alımı, askeri alımlar, sydv ilanları, taşeron işçiler haberleri…) personel istihdamı haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu ilanların yanında ayrıca büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Türk Hava Yolları 23 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda bay paramedik unvanıyla alım yapılacağı belirtildi. Yeteri kadar başvuru alındığında ilanlar kaldırılacaktır. Adaylar ilan metninde yer alan başvuru adreslerinden direk online olarak başvuru yapabilecekler.

THY Paramedik alımı için: T.C. vatandaşı olmak, Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği bulunmamak. 1980 yılı ve sonrası doğumlu olmak. Sağlık Meslek Lisesi mezunu ve Sağlık Meslek Yüksekokullarının Paramedik bölümünden (İlk ve Acil Yardım Teknikerliği ya da Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği) mezun olmak. Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Ambulans kullanabilecek düzeyde en az B sınıfı ehliyete sahip olmak. Vardiyalı düzende ve İstanbul’da çalışmasına engel bulunmamak, Orta derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olabilecek) şartları sıralandı.

THY tarafından yayınlanan personel alım ilanı metnine ulaşmak için Tıklayınız.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.