Türk Hava Yolları Teknik KPSS Şartsız Personel Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

Türk Hava Yolları Teknik KPSS Şartsız Personel Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

Turkish Technic bünyesinde olmak üzere Türk Hava Yolları THY teknik yeni ve güncel personel alımı başvuru ekranı açıldı. Detaylar bu yazımızda.

Türk Hava Yolları THY bünyesinde Turkish Technic için yeni personel alımı başvuruları çevrim içi olarak alınmaya başladı. Turkish Technic tarafından yapılan açıklamada havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşları arasında yer alan kurum için uzman personel alımı yapılacağı açıklandı. İşte başvurulara dair gerekli süreç ve tüm şartlar.

thy-personel.jpg

Turkish Technic 2022 personel alımı genel şartları

T.C. vatandaşı olmak,

1 Ocak 1993 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak,

Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,

Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği tercihen en az 1 yıl tecilli olmak,

thy-uzman-alimi.jpg

Uzman alımı şartları nelerdir?

Üniversitelerin, aşağıdaki bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak gerekiyor:  

Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, lektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği mezunları başvurabilir.

thy-personel-alimi.jpg

Depo, Lojistik ve Takımhane Personeli alımı şartları nelerdir?

Üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinden en az önlisans derecesinde mezun olmak gerekiyor. Lojistik, Dış Ticaret, E-ticaret ve Pazarlama, Gümrük İşletme, Lojistik Yönetimi, Lojistik ve Taşımacılık, Ulaştırma ve Lojistik, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik mezunları başvurabilir.

THY personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını 23 Mart 2022 tarihine kadar online olarak aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapabileceklerdir. Başvuru için Turkish Technic internet sitesinden bireysel üye olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İşte gerekli başvurulara dair tüm detayların yer aldığı başvuru ekranları:

Uzman alımı başvuru ekranı.

Depo, Lojistik ve Takımhane Personeli alımı başvuru ekranı.

 

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.