Türk Hava Yolları Teknik Personel Alımı (KPSS Şartsız - En Az Lise)

Türk Hava Yolları Teknik Personel Alımı (KPSS Şartsız - En Az Lise)

Türk Hava Yolları THY teknik bünyesinde ne az lise mezunlarının başvuru yapabileceği 2 farklı unvanda personel alımı başvuruları alınıyor. Sürece dair tüm detaylar ve başvurular bu yazımızda.

Türk Hava Yolları A.O. iştiraklerinden olan THY Teknik “Turkish Technic” için güncel personel alımı başvuruları alınıyor. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan lise ve lisans mezunlarının başvurabileceği teknisyen ve muhasebe uzmanı alımı tüm detayları şu şekildedir:

THY Teknik “Lisanslı Uçak Bakım Teknisyeni” şartlar

T.C. vatandaşı, 1 Ocak 1978 tarihinden sonra doğmuş, en az lise mezunu, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli olan, daha önce THY A.O veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmamış olmak, tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek olmak şartları var. Teknik personel alımı ile ilgili diğer şartlara hemen aşağıdaki ekrandan da inceleyebilirsiniz.

THY “Muhasebe uzmanı” şartları

T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1987 veya sonrasında doğmuş olmak, iyi seviyede İngilizce biliyor olmak,  Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak gerekiyor. Ayrıca mezuniyet olarak “Aktüerya Bilimleri, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Ekonometri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Finans ve Bankacılık, İktisat, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme Enformatiği, İşletme-Ekonomi, Maliye, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Uluslararası Finans, Uluslararası Finans ve Bankacılık, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri” mezunu olmak şartı var.

Personel alımı başvuru süreci

Türk Hava Yolları THY A.O. bünyesinde Türkiye teknik A.Ş. “Turkish Technic” için yeni personel alımı başvuruları 23 Ocak’a kadar online ekran üzerinden yapılabilir. İşte tüm sürecin başlatılabileceği ekranlar:

Lisanslı Uçak Bakım Teknisyeni alımı.

Muhasebe Uzmanı alımı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum