Türk Kızılayı Eleman Alımı

Türk Kızılayı Eleman Alımı

Türk Kızılayı Tarafından Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı. Adaylar KPSS Şartı Aranmaksızın Başvurabilecek. Türk Kızılayı Eleman Alımı Başvurusu İçin Tıklayınız.

Kamu Personeli Alımı olarak tüm kamuya alımları sizlere sunuyoruz. Takipçilerimizin talepleri doğrultusunda büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere ulaştırıyoruz. Türk Kızılayı tarafından bir çok ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlara başvuru haberin altında yer alan adres üzerinden yapılacak olup, bazı ilanların şartları haberimizde.

Destek Personeli alımı için: Titiz ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde lojistik anlamda toplum merkezine destek verebilecek, En az ilkokul mezunu, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olanlar başvurabilecektir.

Geçim Kaynağını Geliştirme Sorumlusu alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık sosyal bilimler, eğitim fakülteleri, sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olmak, En az 1 yıl benzer alanda iş deneyimi olan. Çocuk gelişimi ve sorunlarına hakim İzleme, Değerledirme ve Raporlama yapabilen, İletişimi güçlü, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına uygun olmak.

Mesul Müdür alımı için: En az Ön Lisans mezunu (Sağlıkla ilgili bir bölüm), İlk Yardım Eğitimcisi sertifika sahibi, Takip, Yönetsel becerileri olan, İletişimi güçlü, Temsil yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.

İlk Yardım Eğitimcisi alımı için: Sağlık alanında en az Yüksekokul mezunu, İlk Yardım Eğitimcisi veya İlk Yardım Eğitimci Eğitmeni sertifikasına sahip, MS Office Programlarını kullanabilen, İletişim gücü yüksek, İşbirliği ve ekip çalışmasına yatkın, Proje geliştirme ve raporlama yapabilen, Esnek ve yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.

Koruma Programı Sorumlusu alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık sosyal hizmet, psikoloji fakültelerinden mezun olmak, En az 1 yıl koruma alanında iş deneyimi olan, Psikolog için Klinik Psikoloji Alanında Uzmanlaşmış olmak, Toplumsal Cinsiyete Dayalı Şiddet, Çocuk Koruma, Vaka Yönetimi, Halk Sağlığı konularına hakim, İzleme, Değerledirme ve Raporlama yapabilen, İletişimi güçlü, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına uygun olmak.

Aile Bağlarının Yeniden Tesisi Programı Sorumlusu alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık sosyal bilimler, uluslararası ilişkiler, hukuk, sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji bölümlerinden mezun, En az 1 yıl benzer alanda iş deneyimi olan, Cenevre Sözleşmeleri ile aile birleşimi, insan kaçakçılığı ile mücadele konularındaki mevzuata hakim, İzleme, Değerledirme ve Raporlama yapabilen, İletişimi güçlü, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına uygun olmak şart.

Türk Kızılayı personel alım ilanları kariyer sayfası üzerinde yer alan türkiye haritasında kırmızı ile gösterilen yerlerde personel alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum