Türk Kızılayı Personel Alımı Başvurular Devam Ediyor

Türk Kızılayı Personel Alımı Başvurular Devam Ediyor

Türk Kızılayı tarafından yayınlanan ilanda Türk Kızılayı’nda çalıştırılmak üzere çeşitli kadrolarda personel alımı yapılacağı belirtildi. Son başvuru tarihleri ilandan ilana farklılık göstermektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular Türk Kız

Türk Kızılayı tarafından yayınlanan ilanlarda Endüstri Mühendisi, SAP Uygulama Uzmanı, İş Analisti ve Test Uzmanı, Proje Yöneticisi, Yazılım Altyapı Uzmanı, Sistem Uzmanı, BT Planlama Uzmanı kadroları olmak üzere daha birçok kadroya personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyen adayların Türk Kızılayı kariyer resmi internet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Başvurular Türk Kızılayı Kariyer resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihleri ilandan ilana farklılık göstermektedir.

Türk Kızılayı’nda istihdam edilecek personeller Ankara ve Afyonkarahisar illerinde görevlendirilecektir. Adaylarda aranan şartlar arasında şu şartlar yer almaktadır:

Proje Yöneticisi alımında adaylarda aranan şartlar; üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, benzer kadrolarda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft yazılım geliştirme platformlarına konusunda bilgi sahibi, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, erkek adaylar için askerlik görevin tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

İş Analisti ve Test Uzmanı alımı için: Adayların, üniversitelerin endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun olmaları, alanlarında en az 3 yıl deneyimli olmaları, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, test yönetim araçlarını kullanabilmeleri gerekmektedir.

SAP Teknik Uzmanı alımında; Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli, tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip, teknik ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde İngilizce bilen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri alımı için; dört yıllık eğitim veren fakültelerin Bilgisayar Programcılığı, Elektronik-Haberleşme bölümlerinden mezun, alanında en az 3 yıl deneyime sahip, bilgisayar ve Microsoft Office sistemleri bilgisi olan, uzaktan destek verme kabiliyeti olan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Türk Kızılayı’nın bu ilanına başvurular sona erdi. İlanlara zamanında ulaşmak için sitemizi takip ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.