Türk Kızılayı Yüzlerce Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı Yüzlerce Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı resmi internet sitesi üzerinden 25 yeni ilan yayınladı. Türk Kızılayı 25 yeni ilan ile yüzlerce personel istihdamı gerçekleştirecek. İlanlara başvurmak için gereken her şey ve adaylarda aranan kriterler haberimizde. Türk Kızılayı personel al

Türk Kızılayı 25 yeni ilanla yüzlerce personel istihdamı gerçekleştirecek. Sistem Yönetimi Takım Lideri, SAP Teknik Uzmanı, Yazılım Altyapı Uzmanı, Yazılım Uzmanı, Yazılım Geliştiricisi, BT Planlama Uzmanı, Sistem Uzmanı gibi kadrolarda personel istihdam edilecek.

Başvurular Türk Kızılayı resmi internet sitesi üzerinden üye olunarak yapılabilecek. Başvurular için son başvuru tarihi belirtilmemiştir.

İşte Türk Kızılayı’nın yayınladığı 25 yeni ilan ve yüzlerce personel alımı için adaylarda aranan şartlar :

BT Planlama Uzmanı (Süreç Yönetimi) alımı için: Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, benzer pozisyonlarda en az 2, toplamda en az 5 yıl tecrübe, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Yazılım Altyapı Uzmanı istihdamı için: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Teknik ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Tercüman alımı için: En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu), ileri seviyede Arapça konuşabilen, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri/Yardım Masası Uzmanı alımı için: Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Elektronik-Haberleşme veya ilgili bölümlerinden mezun, benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, PC ve ofis sistemleri bilgisi olan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

İş Analisti ve Test Uzmanı alımı için: Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel istihdamı yapılacaktır.

Türk Kızılayı’nın yayınlamış olduğu ilanlara ulaşmak ve kriterlerinize uyan ilanlara başvuru yapmak için kurumun kariyer sayfasını ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.