Türk Patent Enstitüsü Patent Uzman Yardımcısı Kadrolarına

Türk Patent Enstitüsü Patent Uzman Yardımcısı Kadrolarına

3 Şubat 2016 Tarihinde Türk Patent Enstitüsü Kamu Personeli Alım İlanı Yayınladı. Kurumun Yaptığı Açıklamada 9 Mühendislik Fakültesi Mezunu Patent Uzman Yardımcısı İstihdam Edileceği Duyuruldu.

Türk Patent Enstitüsü 3 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. 9 Kişi Patent Uzman Yardımcısı unvanıyla istihdam edileceği bildirildi. Başvurular 17 Şubat 2016 tarihine kadar ilgili kurumun internet sitesinde yer alan başvuru formu doldurulmak suretiyle yapılacaktır. Başvuru için posta veya şahsen başvuru kabul edilmeyecektir.

Makine Mühendisliği Bölümü, Mekatronik Mühendisliği Bölümü, İnşaat Mühendisliği Bölümü, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü, Biyomedikal Mühendisliği Bölümü, Tekstil Mühendisliği Bölümü mezunların arasından KPSSP6 puan türünden en az 80 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

TPE Kurum personel alımlarını sözlü sınav ile yapacaktır. Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak şartı ilanda yer almaktadır. Yapılan açıklamaya göre toplam kadronun 4 katı kadar aday sözlü sınava hak kazanacak olup, sözlü sınava girecek adayların istenen belgeleri teslim etmesi zorunludur.

Türk Patent Enstitüsü tarafından yayınlanan personel alım ilanına başvuru için kurumun internet sitesine çevrimiçi bağlanıp, tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.