Türk Standartları Enstitüsü 6 Memur Alımı

Türk Standartları Enstitüsü 6 Memur Alımı

Türk Standartlar Enstitüsü tarafından 6 memur alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan 6 memur alımı için son başvuru tarihi 25 Temmuz 2017 olarak belirtildi. Başvurular belirtilen ekleri doldurarak Türk Standartları Enstitüsü mail adresine mail göndererek yapıl

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından Kimya veya 5 Kimya Teknolojisi veya Gıda Teknikeri, 1 Kimyager/Kimya Mühendisi alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular uzman başvuru formunu doldurduktan sonra Türk Standartları Enstitüsü Kimya Laboratuvarı resmi mail adresine mail göndererek 25 Temmuz 2017 tarihine kadar yapılabilir.

En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği TSE personel alımı için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir:

Adaylarda aranan genel şartlar: Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, 1 Mart 2018 tarihine kadar askerlikle ilişiği bulunmamak, 1 Ocak 1982 tarihi ve sonrası doğumlu olmak ve görevini devamlı yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemine sahip olmamak olarak belirtilmiştir.

Tekniker alımı için: Tercihen meslek liselerinin kimya bölümünden mezun olmak, tercihen Türk Standartları Enstitüsü’nde staj yapmış olmak, cevher analizleri konusunda ve/veya laboratuvarda genel alanında en az 1 yıl deneyimli olmak, üniversitelerin Kimya veya Kimya Kimya Teknolojisi veya Gıda Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir.

Kimyager/Kimya Mühendisi alımı için: Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Fen Edebiyat Fakültelerinin Kimya bölümünden mezun olmak, tercihen cevher analizleri konusunda ve/veya laboratuvarda genel analiz alanında en az 1 yıl deneyimli olmak ve tercihen enstitüde staj yapmış olmak şartları belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.