Türk Standartları Enstitüsü Mülakat Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

Türk Standartları Enstitüsü Mülakat Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

Türk Standartları Enstitüsü tarafından 10 Ekim 2017 tarihi itibariyle mülakat sınavına girmeye hak kazananlar açıklandı.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 10 Ekim 2017 tarihinde resmi internet sitesi üzerinden 18 Eylül ile 2 Ekim 2017 tarihleri arasında internet üzerinden personel alımı için başvuruların sonucunda Türk Standartları Enstitüsü 2017/2 mülakat sınavına girmeye hak kazananların isim ve soy isimleri listeler halinde yayınlanmıştır.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılacak olan mülakat sınavına girmeyi başararak listelerde ismi bulunan adaylar için mülakat tarihleri ileri bir zamanda açıklanacak olup Türk Standartları Enstitüsü (TSE) nün internet sitesini takip ederek mülakatın yapılacağı yer ve zamanı kaçırmamaları önem arz etmektedir.

Listelerde ismi yer alan adaylar için mülakat tarihleri mülakattan en az on beş gün önce yayınlanacaktır. Türk Standartları Enstitüsü tarafından mülakat sınavına girmeye hak kazanan ve listelerde isimleri bulunan adaylara.

Ayrıca yapılacak olan mülakatların yeri ve zamanı belirlendiğinde sınav giriş belgeleri başvuru sırasında kuruma beyan ettikleri elektronik posta adresine elektronik ileti şeklinde gönderilerek tebliğ edilecek olup adayların elektronik posta adreslerini kontrol etmesi tarafımızca tavsiye ettiğimiz hususlardandır.

Listeler incelendiğinde her bir puan türü ve yerler göre mülakata alım çarşaf listeler halindedir.

2017/2-1 Siyasal Bilgiler ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (P-14) (Ankara) listesi mülakata girmeye hak kazanan kişi sayısı 16 kişi, 2017/2 İnşaat Mühendisliği (P-3) (Ankara) mülakata girmeye hak kazanan kişi sayısı 8 kişidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.