Türk Telekom Çağrı Merkezi Asist Personel Alımı

Türk Telekom Çağrı Merkezi Asist Personel Alımı

Türk Telekom Türkiye Geneli Engelli Personeli Alım ilanı 02 Aralık 2016 da son buluyor. Engelli Kamu Personeli alımları haberin devamında.

Lise mezunu, Önlisans mezun yada öğrencisi, Lisans mezun yada öğrencisi Türkiye geneli bir çok ilde Engelli personel alımı yapacak. Bütün ilanları buradan paylaşmamız mümkün olmadığı için aşağıda bazı ilanları sizlere sunuyoruz. Başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan linkten direk başvuru yapabilirler.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı şartları : Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu ve En çok yüksek Lisans mezunu olması, 18/35 yaşları arasında olması, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması ve ikamet şartları yer almaktadır. Tecrübeli ya da tecrübesiz olması, Erkek adayar için  Yapıldı, Muaf, Yapılmadı, Tecilli olması, Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun) olması, Çağrı Merkezi Hizmetleri işine aksaklık verecek durumunun olmaması ve Çalışma şekli Sürekli / Tam zamanlı çalışabilecek adaylar aranmaktadır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda Amasya lokasyonunda çalışacak yeni belirsiz sayıda personel alımı yapılacak. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan ve İŞKUR'a kayıtlı ve engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek en az % 40 engel raporu bulunanlar başvuru yapabilecekler. Amasya iş ilanları kariyer.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda Ordu lokasyonunda çalışacak yeni belirsiz sayıda personel alımı yapılacak. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan ve İŞKUR'a kayıtlı ve engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek en az % 40 engel raporu bulunanlar başvuru yapabilecekler.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda Giresun lokasyonunda çalışacak yeni belirsiz sayıda personel alımı yapılacak. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan ve İŞKUR'a kayıtlı ve engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek en az % 40 engel raporu bulunanlar başvuru yapabilecekler.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda İzmir merkez için ayrı ve izmir ödemiş için  ayrı lokasyonunda çalışacak yeni belirsiz sayıda personel alımı yapılacak. Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan ve İŞKUR'a kayıtlı ve engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek en az % 40 engel raporu bulunanlar başvuru yapabilecekler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum