Türk Telekom Eylül 2016 Personel Alımı

Türk Telekom Eylül 2016 Personel Alımı

Devlet kurumlarına yapılan alımları rahatlıkla takip edebileceğiniz gibi özel ilanlara da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom, çalışanlarına birçok sosyal olanak sunmaktadır : Servis, özel sağlık sigortası, yemek kartı ve kaza sigortası Türk Telekom’un sunmuş olduğu sosyal olanaklar arasında yer almaktadır. Türk Telekom, Eylül 2016 için toplamda 77 personel alımı yapmaktadır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı için : Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır.

Ekip Lideri alımı için : Tercihen Lisans Mezunu, en az 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö Fakültesi öğrencisi, Diksiyonu düzgün, Telefonda etkili iletişim kurabilen, tercihen tele satış tecrübesine sahip, İkna ve analiz yeteneğine sahip, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas ve gelişime açık, Ekip çalışmasını seven aynı zamanda bireysel rekabeti ön planda tutabilecek, Görüşmelerin analizlerini yaparak yöneticilerine geri bildirim verebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden personel alımı gerçekleştirilecektir.

Raporlama Uzmanı alımı için : Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim programlarından mezun (Tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Ekonometri, Matematik, İstatistik vb. bölümler), Raporlama alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarında uzman düzeyde bilgi sahibi, BI uygulamaları üzerinde rapor geliştirme tecrübesine sahip, Temel düzeyde veritabanı ve SQL bilgisi olan, Tercihen çağrı merkezi altyapısına ve süreçleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Çözüm ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın uzman alımı yapılacaktır.

Veri Giriş Elemanı alımı için : En az lise mezunu, Tercihen bilgisayar sertifikası olan, Tercihen üniversitelerin tıbbi sekreterlik ve dökümantasyon, hastane işletmeciliği, sağlık yönetimi, sağlık idaresi, işletme, iktisat veya bilişim sistemleri bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Mersin'de ikamet eden eleman alımı gerçekleştirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum