Türk Telekom İş İlanları Temmuz 2017

Türk Telekom İş İlanları Temmuz 2017

Türk Telekom kendi web sitesi üzerinden yaptığı ilanlarda İstanbul-Esentepe 'de çalışmak üzere Satış Öncesi ve Sonrası Destek Uzmanı, Kanal ve Satış Ekibi Kazançları Uzmanı ve Karar Analiz Uzmanı alacağını duyurdu. Başvurular online olarak yapılabilecek.

Türkiye 'de telekomünikasyon hizmetlerini ve bunun yanında çeşitli hizmetleri sunan Türk Telekom web sitesi üzerinden personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

İstihdam edilecek meslekler ; Satış Öncesi ve Sonrası Destek Uzmanı, Kanal ve Satış Ekibi Kazançları Uzmanı ve Karar Analiz Uzmanı.

Satış Öncesi ve Sonrası Destek Uzmanı olarak başvurmak için gereken şartlar ; Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun olma, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip olmak, ;Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışan, girişimci, müzakere ve iletişim becerileri gelişmiş olmak, takım çalışmasında başarılı, hızlı, dinamik, motivasyonu yüksek olmak, MS Office programlarını (Word, Excel, PowerPoint) etkin kullanabilmek.

Kanal ve Satış Ekibi Kazançları Uzmanı olarak başvurmak için gereken şartlar ; Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak (tercihen İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği ,EndüstriMühendisliği) En az 3 yıl satış fonksiyonlarının planlama, geliştirme bölümlerinde çalışmış olmak, (tercihen telekomünikasyon ve/veyaInternetsektörlerinde deneyimli), Satış kanalları kazanç sistemleri yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünme, problem çözme, planlama, takım çalışması becerileri gelişmiş, MS Office programlarını ileri derecede kullanabiliyor olmak, Yazılı ve sözlü iletişim yetenekleri gelişmiş olmak, İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, sonuç odaklı olmak.

Karar Analiz Uzmanı olarak başvurmak için gereken şartlar ; Üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun,  Finans bilgi ve becerilere sahip (Finansal analiz, raporlama vb.), Analitik düşünme, sözlü ve yazılı iletişim, problem çözme, planlama, organizasyon, takım çalışması, sunum becerileri gelişmiş olma, İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışabilme, MS Office programlarını (Word, Excel, Powerpoint) etkin kullanabilen. Sonuç ve müşteri odaklı, İleri seviyede okuma-anlama-yazma-konuşma İngilizce bilgisine sahip olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.