Türkiye Belediyeler Birliği 20 Kamu Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği 20 Kamu Personel Alımı

Alımlar için İŞKUR üzerinden ilan yapılmış olup yine İŞKUR tarafından alımlar gerçekleştiriliyor. Başvuruya gecikmemek için 31 Mart 2017 tarihi son gün olarak açıklanmıştır.

Başvuracaklar için genel şartlar: Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM’ nin geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Mezunları için KPSSP3, Ön Lisans Mezunları için KPSSP93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, Askerliğini tamamlamış veya tecilli olması, Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir.

Web Tasarım Uzmanı 1 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okullarının 2 (iki) yıllık Bilgisayar Programcılığı bölümü, Grafik Tasarım, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümlerinden mezun olması lazım. İŞKUR üzerinden 00003662990 ile yapılması gerekmektedir.

Uzman Genel 3 kişi için alım şartları: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olmak ya da bunlara denk Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerek. İş Kurumu 00003663104 ilan no ile başvuru yapılır.

Uzman 2 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm mezun olmak ya da bunlara denk bulunan Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması şart. Başvuracaklar iş kur 00003663175 numarası ile 31 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapıla bilir.

Yazılım Mühendisi 10 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık Bilgisayar Mühendisliği bölüm, Yazılım Mühendisliği bölümü, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denk olunan  Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir. Başvuru yeri İş Kur Olarak ve 00003662828 no ile yapılması gerek.

Tercüman 1 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık eğitim veren herhangi bir lisans programından mezun olma ve Arapça Türkçe Arapça Yazılı veya sözlü çeviri yapma bilgi ve becerisine sahip olmak ve bunu belgelendirebilmek. Web İş Kurumu iş ilan 00003662656 numara ile yapılır.

Bilgi Güvenlik Uzmanı 3 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olunması gerekmektedir. Türkiye İş Kurumu 00003662193 ilan numarası ile başvuru yapılabilir.

Başvuru yeri ve şekli: Başvurular 22 Mart 2017 ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda internet adresi üzerinden yapılabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.