Türkiye Belediyeler Birliği 20 Personel Alımı İş İlanları

Türkiye Belediyeler Birliği 20 Personel Alımı İş İlanları

Belediyeler Birliği 17 Mart 2017 de Personel alımı iş ilanları yayınladı. Yapılan Açıklamaya göre alınacak personeller Ankara adresine istihdam edilecektir. Alınacaklar Tercüman, Uzman ve Bilgi Teknolojileri alanından alım yapılacaktır.

Resmi Gazetede yayımlanan 01 Eylül 2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurumları ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanan Usul ve Esas Hakkında Yönetmelik hükmüne göre Birlik bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 20 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı (iş ilanları) yapılacaktır.

Alınacak Personeller Bilgi Güvenlik Uzmanı 3 kişi, Tercüman 1 kişi, Yazılım Mühendisi 10 kişi, Web tasarım uzmanı 1 kişi, Uzman genel 3 Kişi ve uzman 2 Kişi olmak üzere Toplam 20 kişi alınacak.

Başvuracaklar için genel şartlar: Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından yapılan ve geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) Lisans Mezunları için KPSS P3, Ön Lisans Mezunları için KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (erkek adaylar için), Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak ve Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir.

Web Tasarım Uzmanı 1 kişi için şartlar: Meslek Yüksek Okullarının 2 (iki) yıllık Bilgisayar Programcılığı, Grafik Tasarım, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümlerinden mezun olması lazım.

Uzman Genel 3 kişi için alım şartları: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olmak ya da bunlara denk Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerek.

Uzman 2 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık "Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmak ya da bunlara denk bulunan Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması şart.

Yazılım Mühendisi 10 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denk olunan  Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Tercüman 1 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık eğitim veren herhangi bir lisans programından mezun olma ve Arapça Türkçe Arapça Yazılı veya sözlü çeviri yapma bilgi ve becerisine sahip olmak ve bunu belgelendirebilmek.

Bilgi Güvenlik Uzmanı 3 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvuru yeri ve şekli: Başvurular 22 Mart 2017 ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.