Türkiye İhracat Kredi Bankası Kamu İşçisi Alımı

Türkiye İhracat Kredi Bankası Kamu İşçisi Alımı

Türkiye İhracat Kredi Bankası 10 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 19 Temmuz 2017 Çarşamba tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 19 Temmuz 2017 Çarşamba tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden veya

Türkiye İhracat Kredi Bankası 1 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan Hizmetli (Kamu Kuruluşları) oldu.

Hizmetli (Kamu Kuruluşları) alımı için başvurular 19 Temmuz 2017 Çarşamba tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003890209 iş ilan numarası ile Ümraniye Hizmet Merkezi 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine 19 Temmuz 2017 Çarşamba tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Hizmetli (Kamu Kuruluşları) alımı için aranan şartlar: İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana başvurularda 2016 kamu personeli seçme sınavı (EKPSS) sonuçları geçerlidir.

İstihdam edilecek personel Saray Mahallesi Ahmet Tevfik İleri Caddesi No: 19 Ümraniye/İstanbul adresinde görevlendirilecektir. İlan ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler “0 216 666 56 09” telefonu üzerinden irtibata geçebilirler.

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir başvuruya müracaatı kabul edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.