Türkiye İhracat Kredi Bankası Personel Alımı 2017

Türkiye İhracat Kredi Bankası Personel Alımı 2017

Türkiye İhracat Kredi Bankası tarafından 09 Şubat 2017 Yılının İlk Personel Alım İlanı Yayınlandı. Yayınlanan İlana Göre 5 Kişi alınacaktır. İlana başvurular başlamış olup başvuru son tarih 20 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır.

Alınacak Personel Türkiye İhracat Kredi Bankasına (İstanbul) istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 20 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Türkiye İhracat Kredi Bankası tarafından 2017 yılında yapılacak olan ilk personel alım ilanı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre Türkiye geneli Operasyon Yetkilisi Banka ve Hizmetli (Kamu Kuruluşları) alımları yapılacaktır. 09 Şubat 2017 tarihinden itibaren başlayan ve 20 Şubat 2017’de sona erecektir. İstanbul iş ilanları kariyer.

Operasyon yetkilisi alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (EKPSS) sonuçları geçerlidir. Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar engelli Olarak İş Kur İlan 00003586464 numarası ile internet ortamından veya şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Hizmetli (Kamu Kuruluşları) alımı için: Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması ve taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (KPSS P94) sonuçları geçerlidir. Askerliğini tamamlamış ve ya Tecilli olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar Eski Hükümlü olarak İş Kur ilan 00003586762 numarası ile internet ortamından veya Şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum