Türkiye İhracatçılar Meclisi Personel Alımı Başladı

Türkiye İhracatçılar Meclisi Personel Alımı Başladı

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından yapılan açıklamada personel alımı yapılacağı bildirildi. Başvurular 29 Şubat 2016 tarihine kadar istenen belgelerle beraber ilgili kuruma posta yoluyla yapılacaktır

Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavlarında en az 70 ve yukarı puan almış olması, Yabancı Dil Sınavlarından (YDS /e-YDS) 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış olması şart.

Alınacak olan 7 kişi için: Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi Ve İdari Bilimler, Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler mezunu olmak, KPSS P3 puanı dikkate alınacaktır. 1 Kişi alımı için: İstatistik, Ekonometri mezunu olması, KPSS P92 puanı dikkate alınacaktır. 1 kişi alımı için: İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği mezunu olması, KPSS P4 puanı dikkate alınacaktır.

Adaylar tek aşamalı sözlü sınavdan geçirilecektir. Başvurular 29 Şubat 2016 tarihine kadar istenen belgelerle beraber ilgili kumuma posta yoluyla yapılacaktır. İstenen Belgeler İş talep formu, T.C. Kimlik numarası yazılı beyanı (Nüfus Cüzdan fotokopisi üzerine "doğruluğunu beyan ederim” ibaresinin yazılarak imzalanması). İki adet vesikalık fotoğraf, Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte) fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesi, Yabancı Dil sınavından asgari puanı aldığını gösterir belge, Güncel Özgeçmiş (CV) olarak sıralandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.