Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Sağlık Denetçi Yardımcısı Alacak

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Sağlık Denetçi Yardımcısı Alacak

3 Şubat 2016 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Personel Alım İlanı Yayınladı. Sağlık Denetçi Yardımcısı Olarak 7 Kişi İstihdam Edileceği Bildirildi.

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu 3 Şubat 2016 Tarihinde Sağlık Denetçi Yardımcısı alacağını duyurdu.  Başvuracak adayların istenen belgeleri 15 Şubat 2016 ile 26 Şubat 2016 tarihleri arasında kuruma teslim etmeleri gereklidir.

Eczacılık Fakültesi mezunu 3 kişi, Kimya, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Kimya Mühendisliği mezunu 4 kişi olmak üzere toplam 7 kişi istihdam edileceği açıklandı. Eczacılık fakültesi mezunlarının KPSS P8 puan türünden en az 75, Kimya, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü ile Kimya Mühendisliği mezunlarının 80 ve üzeri puan almış olanların başvuruları alınacaktır.

Adayların sınav tarihi itibarı ile 35 yaşını doldurmamış olmaları gereklidir. Adaylardan istenen belgeler: Kurumun web sayfası üzerinden çevrimiçi doldurulup gönderilen, ıslak imzalı Sağlık Denetçi Yardımcılığı sınav başvuru formu, KPSS belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı, İki adet fotoğraf, Yükseköğrenim (Lisans) diploması veya bitirme Belgesinin fotokopisi (A4 boyutunda), bu belgelerin kuruma başvuru tarihleri arasında teslim edilmesi gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.