Türkiye İş Bankası Ağustos 2016 İş İlanları

Türkiye İş Bankası Ağustos 2016 İş İlanları

Türkiye İş Bankası Tarafından 20 Ağustos 2016 Tarihinde Personel Alım İlanları Yayınlandı. Bu Özel İş İlanına Başvurular 20 Eylül 2016 Tarihinde Sona Ereceği Açıklandı.

20 Ağustos 2016 tarihinde Türkiye İş Bankası tarafından personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre: Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alım Sınavı 24 Eylül 2016 tarihinde, Uzman Yardımcısı Alım Sınavı 26 Eylül 2016 ve izleyen günlerde yapılacağı açıklandı.

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (24 Eylül 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecil ettirmiş olması şart. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak.

Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT)* sınavından en az 85 puan almış olmak. (Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 30.06.2017 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikaları mülakat aşamasında ibraz edilmelidir.) Başvurular 19 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

Uzman Yardımcısı alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (26 Eylül 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecil ettirmiş olması şart. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümler ilan metnine yer almaktadır). Başvurular 20 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.