Türkiye İş Bankası Güncel Memur Alımı Başvuru Ekranı! Online Sınav

Türkiye İş Bankası Güncel Memur Alımı Başvuru Ekranı! Online Sınav

Türkiye İş Bankası bünyesinde deneyim şartı olmadan kadrolu memur alımı başvurusu alınıyor. Sınav online olarak yapılacak. Kadrolu statüde banka personeli alımına başvuru tüm detayları bu yazımızda.

Türkiye İş Bankası yeni memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Ağustos ayı banka memur alımları başvuruları kapsamında yeni süreç sona erecek. İş Bankası’nda memur olarak çalışmak için gerekli şartları ve diğer tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte başvuru işlemleri ve tüm detaylar.

Türkiye İş Bankası memur alımı şartları

T.C. vatandaşı olmak, 15 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2023 Eylül ayına kadar tecil ettirmiş olmak gerekiyor. Ayrıca sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, adayın herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmaması, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almaması gerekmektedir.

Adayın ayrıca başvuru için İş Bankasının daha önceki yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olması da gerekiyor. İşte başvuru yapabilecek üniversite bölümleri.

Banka personeli alımı yapabilecek mezuniyetler

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve aşağıdaki resimde yer alan bölümlerden mezun olmak gerekiyor:

bankasi-memur-alimi-memuzniyetler.jpg

İş Bankası memur alımı süreci

Türkiye İş Bankası memur alımı için başvurular hemen aşağıdaki online başvuru sistemi üzerinden yapılabilir. Başvurulara dair gerekli süreci ve tüm şartları hemen bu ekran üzerinden inceleyebilirsiniz. Süreç 15 Ağustos 2022 dahil olmak üzere yapılabilecektir.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum