Türkiye Petrolleri Açıktan 16 Kamu İşçisi Alımı

Türkiye Petrolleri Açıktan 16 Kamu İşçisi Alımı

TPAO Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 21 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

TPAO Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı persosnel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 6 kişi Petrol ve Doğalgaz Mühendisi, 9 kişi Jeoloji Mühendisi ve 1 kişi Uzman Yardımcısı olmak üzere toplam 16 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (T.P.A.O) 6 kişi Petrol ve doğalgaz mühendisi için şartlar: Fakültelerin Petrol ve doğalgaz Mühendisliği Bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003509512 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (T.P.A.O) 9 kişi Jeoloji mühendisi için şartlar: Fakültelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003509519 ve 00003509538 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (T.P.A.O) 1 kişi Uzman Yardımcısı için şartlar: Fakültelerin İktisat, işletme, iibf, siyasal bilgiler ve sosyal bilimler Bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003509549 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alımı yapılacak personellerin çalışma adresleri Ankara, Adıyaman, Batman ve Kırklareli olarak açıklanmıştır. iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylarda aranan diğer şartlar şöyle: En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması, 1 Yıl iş deneyimi olması ve seyehat engeli olmaması gerekmektedir.

İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.